Жванецька ТГ
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

Дата: 25.06.2018 15:37
Кількість переглядів: 1508

25 червня 2018 року на базі Слобідсько-Кульчієвецькою сільської ради відбулася інформаційна зустріч «Екологічна спільнота – Підсилення спроможності громад у реалізації повноважень захисту довкілля». Теоретичні та практичні заняття для представників сільських, селищних рад, об’єднаних територіальних громад провели представники Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціації сільських, селищних рад та об’єднаних громад України»; Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України; Центру еколого-експертної аналітики Міністерства екології і природних ресурсів України. Учасниками інформаційної зустрічі від Жванецької ОТГ були: Ксенія Олійник (заступник начальника відділу фінансів та бухгалтерського обліку), Тетяна Туховська (в.о. начальника земельного відділу), Тетяна Ткачук (головний спеціаліст-землевпорядник), Володимир Чайковський (головний спеціаліст відділу фінансів та бухгалтерського обліку), Роман Зарецький ( відділ організаційно-кадрової, правової роботи), Марина Репінецька (інспектор відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту).